Regulamin Zakupów

ODBIÓR W PUNKCIE – jak?

Odbiór w punkcie to zmiana adresu dostawy, bez dodatkowych opłat. Co zrobić byśmy tak nadali przesyłkę? Odbiór w punkcie jest automatycznym awizowaniem przesyłki w placówce poczty i zwierzaki nie jeżdżą cały dzień z listonoszem na mrozie. Jeśli decydujemy się na taką formę przesyłki proszę o podanie adresu placówki poczty gdzie mamy wysłać paczkę w formularzu adresu. Przykład: „Odbiór w punkcie Jan Nowak (imię i nazwisko kupującego) ul. Pocztowa 2 (adres poczty) 11-111 Warszawa (adres poczty)” Po nadaniu przesyłki przesyłamy numer paczki, po którym należy na stronie poczty śledzić jej położenie. Gdy znajdzie się już w miejscu docelowym, należy udać się na pocztę osobiście z numerem nadania.

REGULAMIN:

  Zasady i warunki
  1. Właścicielem strony internetowej arent.pl jest Anna Kędyś-Arent, Rdutów 2A, 99-350 Nowe Ostrowy. Partnerem strony jest właściciel hodowli ptaszników Mariusz Arent.
  2. Złożenie zamówienia na stronie arent.pl jednoznaczne jest z zawarciem przez Kupującego umowy sprzedaży i akceptacją regulaminu sklepu.
  3. Płatności dokonywane są bezpośrednio na rachunek bankowy.
  4. Przesyłka dostarczana jest do klienta w przeciągu 24-48 godzin od jej nadania. Możliwe są opóźnienia z winy przewoźnika, za które nie odpowiadamy.
  5. Sprzedający bierze całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo wysyłki rejestrowanej (list polecony priorytetowy, paczka pocztowa priorytetowa, paczka pocztowa priorytetowa pobraniowa) z wyjątkiem przesyłki nierejestrowanej (list priorytetowy). W przypadku śmierci pajęczaków zwracamy pieniądze za ptaszniki po otrzymaniu wyraźnych zdjęć martwych pająków zrobionych w dniu otrzymania przesyłki na tle numeru paczki lub wysyłamy pająka ponownie po opłaceniu kosztów wysyłki.
  6. Sprzedający nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo wysyłki nierejestrowanej (list priorytetowy). W przypadku zaginięcia przesyłki, uszkodzenia przesyłki, śmierci pajęczaków kupujący nie otrzyma rekompensaty w formie zwrotu pieniędzy za pająki. Kupujący wybierając taką formę dostarczenia zamówienia bierze całkowitą odpowiedzialność za przesyłkę.
  7. W niektórych przypadkach, wcześniej określonych przez sprzedającego gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie przesyłek z opcją „Odbiór w punkcie”.
  8. Jeśli temperatura w nocy spadnie poniżej -2’C zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia realizacji paczki z żywymi zwierzętami oczekując poprawy pogody. Przesyłki z akcesoriami i gadżetami realizowane są niezależnie od warunków pogodowych.
  9. Obowiązuje jedna opłata za wysyłkę przy zakupach na wielu produktów. Wyjątek stanowią plakaty i kalendarze wysyłane w specjalnych tubach, za które w przypadku zamówienia łączonego (pajęczaki + plakaty i kalendarze) pobierana jest dodatkowa opłata za przesyłkę.
  10. Pakowanie przesyłki ma miejsce po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Dniem wysyłki jest poniedziałek (wysyłki zagraniczne), wtorek i środa (wysyłki krajowe). Nie wysyłamy paczek w czwartek i piątek.
  11. Pająki zostaną wysłane w środę tylko i wyłącznie wtedy, gdy transakcja wraz z wpłatą za towar zostanie dokonana do godziny 20:00 dnia poprzedzającego (tj. wtorek). Po tym terminie wysyłka zostaje automatycznie przeniesiona na kolejną sesję wysyłki (kolejny tydzień).
  12. Przy zakupach powyżej 200,00 zł wysyłka jest opłacana przez sprzedającego.
  13. Istnieje możliwość nadania każdej z oferowanej przez nas formy wysyłki w postaci „Odbiór w punkcie”. Przesyłka jest automatycznie awizowana w placówce, którą klient wskaże. Po złożeniu zamówienia kupujący podaje adres docelowej placówki poczty wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.
  14. Zamówienie można odebrać we własnym zakresie w ustalonym miejscu i czasie bez żadnych dodatkowych opłat.
  15. Nie przyjmujemy zwrotów żywych zwierząt.
  16. Gratis jest dobierany indywidualnie do zamówienia. Kupujący może otrzymać maksymalnie trzy gratisy.
  17. Informacje na temat przesyłek udzielane są tylko drogą e-mailową, nie udzielamy informacji telefonicznie.
  18. Wszystkie zdjęcia są autorstwa i własnością Mariusza Arenta. Zastrzegam prawo do kopiowania/rozpowszechniania/korzystania ze zdjęć bez mojej zgody. W chwili naruszenia praw autorskich właściciel zdjęć może zawiadomić prokuraturę w związku z art. 122 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  19. Oferuję pomoc przy początkach w hodowli w formie merytorycznej.
  20. Kontakt
  21. E-mail, podstawowa forma kontaktu: mariuszarent86@gmail.com
  22. Facebook, bezpośrednia forma kontaktu: FACEBOOK << kliknij
  23. Telefon, w nagłych przypadkach: 570 760 002