Regulamin Zakupów

ODBIÓR W PUNKCIE – jak?

Odbiór w punkcie to zmiana adresu dostawy, bez dodatkowych opłat. Co zrobić byśmy tak nadali przesyłkę? Odbiór w punkcie jest automatycznym awizowaniem przesyłki w placówce poczty i zwierzaki nie jeżdżą cały dzień z listonoszem na mrozie. Jeśli decydujemy się na taką formę przesyłki proszę o podanie adresu placówki poczty gdzie mamy wysłać paczkę w formularzu adresu. Przykład: „Odbiór w punkcie Jan Nowak (imię i nazwisko kupującego) ul. Pocztowa 2 (adres poczty) 11-111 Warszawa (adres poczty)” Po nadaniu przesyłki przesyłamy numer paczki, po którym należy na stronie poczty śledzić jej położenie. Gdy znajdzie się już w miejscu docelowym, należy udać się na pocztę osobiście z numerem nadania.

REGULAMIN:

 1. Wysyłka
  1. Przesyłka dostarczana jest do klienta w przeciągu 24-48 godzin od jej nadania.
  2. Sprzedający bierze całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo wysyłki rejestrowanej (list polecony priorytetowy, paczka pocztowa priorytetowa, paczka pocztowa priorytetowa pobraniowa). W przypadku śmierci pajęczaków zwracamy pieniądze za ptaszniki po otrzymaniu wyraźnych zdjęć martwych pająków na tle przesyłki lub wysyłamy pająka ponownie po opłaceniu kosztów wysyłki.
  3. Jeśli temperatura w nocy spadnie poniżej -2’C będziemy zmuszeni przesunąć nadanie paczki oczekując na poprawę pogody.
  4. Sprzedający nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo wysyłki nierejestrowanej (list priorytetowy). W przypadku zaginięcia przesyłki, uszkodzenia przesyłki, śmierci pajęczaków kupujący nie otrzyma rekompensaty w formie zwrotu pieniędzy za pająki.
  5. Obowiązuje jedna opłata za wysyłkę przy zakupach na wielu moich aukcjach.
  6. Pakowanie przesyłki ma miejsce dnia poprzedzającego dzień nadania po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Dniem wysyłki jest poniedziałek (wysyłki zagraniczne), wtorek i środa (wysyłki krajowe). Nie wysyłamy paczek w czwartek i piątek.
  7. Pająki zostaną wysłane w środę tylko i wyłącznie wtedy, gdy transakcja wraz z wpłatą za towar zostanie zawarta do godziny 15:00 dnia poprzedzającego (tj. wtorek). Po tym terminie wysyłka zostaje automatycznie przeniesiona na kolejną sesję wysyłki (kolejny tydzień).
  8. Przy zakupach powyżej 200,00 zł wysyłka jest opłacana przez sprzedającego.
  9. Przesyłka paczką priorytetową pobraniową wymaga potwierdzenia zakupu. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z anulowaniem wysyłki. Formą potwierdzenia jest wysłanie wiadomości poprzez sms z numeru telefonu podanego w zamówieniu o treści „potwierdzam zamówienie (imię i nazwisko kupującego)”.
  10. Istnieje możliwość nadania każdej z oferowanej przez nas formy wysyłki w postaci Poste restante. Przesyłka jest automatycznie awizowana w placówce, którą klient wskaże. Po złożeniu zamówienia kupujący podaje adres docelowej placówki poczty wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.
 2. Gratis
  1. Gratis jest dobierany indywidualnie do zamówienia.
  2. Kupujący maksymalnie może otrzymać trzy gratisy.
 3. Kontakt
  1. E-mail, podstawowa forma kontaktu: mariuszarent86@gmail.com
  2. Facebook, bezpośrednia forma kontaktu: FACEBOOK << kliknij
  3. Telefon, w nagłych przypadkach: 570 760 002
 4. Inne
  1. Wszystkie zdjęcia oraz szablon aukcji są mojego autorstwa, zastrzegam prawo do kopiowania/rozpowszechniania/korzystania bez mojej zgody.
  2. Oferuję pomoc przy początkach w hodowli w formie merytorycznej.