Działalność

Działalność
wystawa

Wystawy i Pokazy

Organizujemy wystawy i pokazy, podczas których prezentujemy ptaszniki, skorpiony i owady hodowlane, takie jak karaczany czy świerszcze. Posiadamy ponad 200 gatunków ptaszników i część z nich udostępniamy widzom w szczelnie zamkniętych i zabezpieczonych terrariach. Zawsze z chęcią odpowiadamy na pytania nurtujące oglądających. Dysponujemy też tablicami informacyjnymi, które umożliwiają samodzielne zapoznanie się z tajnikami życia ptaszników i ich hodowli.

Wykłady i Prelekcje

Prowadzimy wykłady i prelekcje dla małych i średnich grup. W przystępny sposób przekazujemy słuchaczom wiedzę, którą zdobyliśmy w wyniku wieloletniej praktyki. Na każde zajęcia przygotowujemy prezentację multimedialną. Zabieramy też ze sobą okazy ptaszników z naszej hodowli, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla człowieka.

Wykład

TARGI I GIEŁDY

Wystawiamy, prezentujemy i sprzedajemy ptaszniki oraz akcesoria związane z naszą działalnością w całym kraju. Pojawiamy się na większości targów i wystaw terrarystycznych takich jak Exotic Fest w Poznaniu, Gdańsku czy Terra Expo w Toruniu, Gdyni, Płocku. Zapraszamy do naszego stoiska.

Koszyk