O hodowli

Cześć! Nazywam się Mariusz Arent. Hodowlą ptaszników zajmuję się od 2007 roku. Wtedy właśnie kupiłem swojego pierwszego ptasznika. Od tamtej pory rozwijam pasję, która stała się też moim sposobem na życie. Nie obyło się bez kryzysów.  W pewnym momencie sprzedałem część swojej kolekcji, myśląc, że wystarczy mi 40 terrariów. Na całe szczęście zmieniłem później zdanie – głównie za sprawą forum Arachnea, na którym prowadziłem fototemat. Teraz nie działam już sam – na sukces hodowli pracuje jeszcze kilka osób.   

Anna Kędyś-Arent

Współwłaściciel hodowli

Julia Kędyś

Sebastian Flejszman

Wsparcie IT, przyjaciel hodowli

Z powodzeniem rozmnażamy większość posiadanych gatunków, w tym także bardzo rzadkich oraz endemicznych. Utrzymujemy czystość gatunkową oraz dbamy o zagwarantowanie każdemu ptasznikowi warunków życia w formie odtworzenia biotopu. Specjalizujemy się w wysyłkowej sprzedaży detalicznej oraz hurtowej ptaszników. W hodowli posiadamy obecnie 220 gatunków i wciąż zwiększamy ich liczbę. 

Zajmujemy się także prowadzeniem prelekcji, organizujemy wystawy oraz uczestniczymy w targach i giełdach terrarystycznych. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce Działalność.

Masz do nas jakieś pytania? Wyślij je mailem lub napisz do nas na Facebooku albo Instagramie

Koszyk