Profesjonalna hodowla ptaszników

YouTube

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, na którym znajdziecie mnóstwo porad, opisy gatunkowe i informacje na temat naszej hodowli.

Mariusz Arent

Zajmujemy się hodowlą ptaszników od 2007 roku. Rozmnażamy z powodzeniem większość posiadanych gatunków ptaszników, w tym także bardzo rzadkich oraz endemicznych. Utrzymujemy czystość gatunkową oraz dbamy o zagwarantowanie każdemu warunków życia w formie odtworzenia biotopu. Specjalizujemy się w wysyłkowej sprzedaży detalicznej oraz hurtowej ptaszników. W hodowli posiadamy obecnie 220 gatunków i wciąż zwiększamy ich liczbę. Posiadamy setki zadowolonych klientów potwierdzone licznymi pozytywnymi komentarzami na portalach aukcyjnych jak i forach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opisy gatunkowe i galeria

Naszą pasją oprócz hodowli ptaszników jest makrofotografia. Przygodę z aparatem rozpocząłem chwilę po zakupie pierwszego pająka. Wiele lat praktyki pozwoliło nam na zbudowanie małego studia fotograficznego, w którym robimy zdjęcia naszym podopiecznym. Fotografię wykorzystujemy w promocji sprzedaży ukazując piękno poszczególnych rodzajów i gatunków.

Działalność

Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Na pewno wrócę do tego sprzedającego i każdemu z czystym sumieniem polecam.

Bardzo polecam! ptaszniki doszły jak najbardziej zdrowe i bardzo dobrze zabezpieczone jak i również super gratisy 🙂 polecam, wysyłka ekspresowa 🙂

Szybko, sprawnie i przede wszystkim rozważnie. Świetny kontakt ze sprzedawcą, a koszt wysyłki śmiesznie niski. Jak najbardziej polecam!

Artykuły